O firmie

2866

Podkarpacie to województwo, które dynamicznie się rozwija, a Inwestorzy, właściciele nieruchomości i budynków komercyjnych jak i osoby prywatne cenią sobie wysoką jakość oferowanych usług. Firma Handlowo Usługowo Transportowa Krzyśkowiak Grzegorz  jest przedsiębiorstwem, które spełnia wszelkie oczekiwania każdego klienta o charakterze prywatnym jak i biznesowym.

Siedziba firmy znajduję się w okolicach Rzeszowa i to tam otrzymujemy większość zleceń, lecz świadczymy usługi także na terenie całego Podkarpacia jak i sąsiednich województw tj. Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie oraz sporadycznie w dalszych odległościach.

Możemy Państwu zaoferować kompleksowe remonty domów wolnostojących, mieszkań, biur, obiektów komercyjnych, itp. Wykonujemy elewacje, ocieplenia, czyścimy, odnawiamy i malujemy dachy. Układamy kostkę brukową, granitową, płyty chodnikowe.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, gdyż wpływa ono na dobre imię naszej firmy oraz sprawia, że z jeszcze większym zapałem i chęciami wykonujemy naszą pracę stając na wysokości każdego zadania.

SPEŁNIMY WSZYSTKIE TWOJE OCZEKIWANIA

Jakość wykonania

Wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły nie pozostawiając Ci niczego do życzenia. Wszystko zawsze dopniemy na ostatni guzik.

Szybka realizacja

Długi, uporczywy remont? Nie z nami!
Doświadczenie pozwala nam na sprawne i komfortowe przeprowadzanie zleceń, dzięki czemu remontowane powierzchnie szybko wrócą do użytku.

Dotrzymane terminy

Z wyprzedzeniem określimy termin, w jakim ukończymy wszystkie powierzone zadania, przez co będziesz mógł spokojnie ułożyć swoje dalsze plany, które są dla nas równie ważne.

Rozsądne ceny

Podejmując z nami współpracę wykończysz co najwyżej mieszkanie, a nie siebie. Doświadczenie na rynku materiałów budowlanych pozwala na dodatkowe obcięcie kosztów dzięki zniżkom, które posiadamy.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół to grono wykwalifikowanych i doświadczonych osób, które lubią swoją pracę i dokładają wszelkich starań, aby dawała im jeszcze większą satysfakcję, dzięki Twojemu zadowoleniu.

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uzgadniając wszystko telefonicznie jak i na żywo. W razie potrzeby udzielimy również porad w zakresie najlepszych rozwiązań jakie tylko możemy zaoferować.